Rejestracja

Dział Marketingu

Content Manager / Specjalista ds. Social media

W związku z energicznym rozwojem serwisu meeting.pl szukamy pracowników do Działu Marketingu.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i publikacja treści w kanałach social media, blogach, artykułach sponsorowanych.
  • Moderacja, budowanie i angażowanie społeczności na fanpag’ach.
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań.
  • Współpraca przy tworzeniu strategii obecności marek w mediach społecznościowych.
  • Ścisła współpraca i koordynacja pracy agencji zewnętrznych, wspierających w zakresie marketingu internetowego.

Wymagania:

  • Znajomość branży wydarzeń i spotkań.
  • Znajomość mediów społecznościowych.
  • Nienaganna polszczyzna.
  • Kreatywność, lekkie pióro.
  • Dobra znajomość j. angielskiego.

Dlaczego warto u nas pracować:

  • Proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Tworzymy świetną atmosferę pracy w teamie specjalistów.
  • Cenimy bezpośrednią, otwartą komunikację pomiędzy pracownikami i szefostwem.
  • Oferujemy dostęp do najnowszych technologii i nowoczesnych procesów pracy oraz naszego know-how.
  • Oferujemy pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna.

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim na adres: praca@meeting.pl
Konieczne jest załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Ustawa z dnia 28.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Email marketing powered by FreshMail