Menu
Close

Rejestracja

Close

Już tylko 6 miesięcy do FBE 2017!

Finger about to press future button with blue light over black and grey background. Concept image for illustration of change or strategic vision.

30 cze Już tylko 6 miesięcy do FBE 2017!

Forum Branży Eventowej FBE 2017 już za pół roku! Przedstawiamy zapowiedź programu wydarzenia, które odbędzie się 12 stycznia 2017 w Centrum Targowo – Kongresowym MT Polska w Warszawie.

Misją Forum Branży Eventowej jest pokazanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa.

  • Czy w zmieniającym się świecie będziemy mieli  coraz mniej czasu?
  • Czy nasza rzeczywistość przeniesie się z realu do digital’u?
  • Czy na eventach widzieliśmy już wszystko i  nic nas nie zaskoczy?
  • Czy za kilka lat będzie jeszcze miejsce na branżę eventową?

Kolejna edycja FBE poświęcona jest wpływowi zmian społecznych i rynkowych na biznes eventowy oraz temu jak ten sektor pod ich wpływem powinien i będzie ewoluował. W styczniu 2017 porozmawiamy o tym, jak organizując eventy powinniśmy się zmieniać, żeby nową rzeczywistość wykorzystać dla rozwoju  biznesu. Omówimy też jak nieuchronne już zmiany w życiu naszych klientów i pracowników zauważyć i uwzględnić w strategiach marketingowych i HR przedsiębiorstw.

A może okaże się, że event, czasem wbrew pozorom, jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi komunikacji ze społeczeństwem przyszłości?

Informacja prasowa www.forumevential.pl

SHARE:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail