Menu
Close

Rejestracja

Close

Wolność wg Viking’a

scandicc headline

08 kwi Wolność wg Viking’a

Mocne punkty podróży jak np. daty przelotów, miasta gdzie mamy nocleg czy plan zwiedzania to doskonały stelaż aby podróż była udana. Ale kto z nas nie chciałby być bardziej elastyczny w kwestii noclegu? I to dosłownie. Ile to razy niemożliwa do zrealizowania była decyzja zostania na noc w miejscu, które nas urzekło...

A jednak, powiedzenie „Klient nasz Pan” jest spełniane w Skandynawii gdzie Scandic Hotels wyszło naprzeciw naszym pragnieniom. Sieć opracowała nowy model „noclegu na wynos” (Hotel To Go), który pozwala gościom na terenie całej Skandynawii pozostać tam gdzie chcą: nad jeziorem, w lesie czy na wybrzeżu. Najczęściej wybieranymi lokalizacjami są m.in. norweskie Trondheim, park rozrywki i jezioro w Finlandii, wyspa Djurgarden oraz plaże w południowej Szwecji.  Warunkiem jest dostęp do transportu drogowego lub morskiego.

Takiego widoku nie mamy w żadnym innym hotelu. To jest naprawdę wyjątkowe doświadczenie – mówi Eva Zall, 33-latka, wypoczywająca z mężem na leżącej u wybrzeży Sztokholmu wyspie Djurgarden.

W pokoju o powierzchni 18m2 znajdziemy dwa łóżka, łazienkę z prysznicem i taras. Dodatkowym udogodnieniem jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, telewizor i klimatyzacja.

Dokonanie rezerwacji zaleca się z tygodniowym wyprzedzeniem aby umożliwić pracownikom dostarczenie i dostosowanie „Room To Go” w żądanej lokalizacji, zaś koszt  noclegu ze śniadaniem w „hotelu który podąża za nami” wynosi ok. 230€.

Pozostaje nam mieć nadzieję, że pomysł zostanie zaszczepiony w innych miejscach na Ziemi bo my już mamy pomysły na lokalizację takiego „pokoju”.

 

Źródła: www.scandichotels.com, www.ttg.com.pl

SHARE:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail