Menu
Close

Rejestracja

Close

Forum Branży Eventowej już jutro!

evential

13 sty Forum Branży Eventowej już jutro!

Zaledwie dzień pozostał do inauguracji pierwszego w historii Polski Forum Branży Eventowej – Evential.
Już jutro – 14 stycznia 2016 roku w Centrum MT Polska w Warszawie spotkają się przedstawiciele branży eventowej – w tym m.in.: obiekty, dostawcy, agencje oraz przedstawiciele przedsiębiorstw zlecających organizację wydarzeń.

Organizatorzy przewidują, że forum odwiedzi ponad tysiąc osób. Wydarzenie jest nie tylko okazją do zawarcia nowych kontaktów, ale to również doskonała okoliczność do poszerzenia swojej wiedzy.  Pomysłodawcy przygotowali całodniowy program paneli i interesujących prelekcji. Wśród ekspertów pojawi się również Prezes Zarządu współwłaściciela platformy meeting.pl firmy Planners Polska – Witold Janczyński, który wraz z Małgorzatą Dębek, Marcinem Sieńczykiem, Urszulą Rudzką-Stankiewicz, Jolantą Sławińską oraz Dagmarą Stąporek-Sikorą rozmawiać będzie o tym, jak skutecznie wykorzystać wydarzenia firmowe w integracji i motywacji pracowników.

Po konferencji i networkingu przyjdzie czas na relaks i odrobinę szaleństwa. O odpowiednie doznania zadba agencja GoLive, która zapewni oprawę muzyczną wydarzenia.

Forum to także konkursy z nagrodami zorganizowane dla jego uczestników. Zaplanowany został m.in. konkurs branżowy na najciekawszy event 2015 roku.

Kogo się spodziewać?

 

Materiały graficzne pochodzą ze strony organizatora.

Więcej: forumevential.pl

SHARE:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail