Menu
Close

Rejestracja

Close

Zmiana terminu Turnieju HoReCup 2015

turniej

22 lip Zmiana terminu Turnieju HoReCup 2015

W związku z faktem, iż coraz więcej hoteli sygnalizuje brak możliwości uczestnictwa w turnieju ze względu na okres wakacyjny organizator – Sound Garden Hotel Airport postanowił przychylić się do ich prośby i przesunął termin rozgrywek.

Nowy termin I Ogólnopolskiego Drużynowego Turnieju Tenisa Stołowego Hotelarzy i Gastronomów „HoReCup 2015” to 6 – 8 listopada 2015 roku. Miejsce turnieju pozostaje bez zmian.

Głównym celem zawodów jest wyłonienie najlepszych drużyn w tenisie stołowym w branży hotelarskiej i gastronomicznej, popularyzacja tej dyscypliny sportowej oraz integracja uczestników turnieju. Ponadto część dochodu ze sprzedaży pakietów turniejowych oraz zbiórka publiczna przeprowadzona podczas turnieju zostaną przekazane na cele statutowe Fundacji Ewy Błaszczyk „AKOGO?”.
Skompletuj swój „dream team”, zaproś znajomych i dołącz do sportowej rywalizacji!

Fundacja „AKOGO?” została założona w 2002 roku przez Ewę Błaszczyk-Janczarską oraz ks. Wojtka Drozdowicza. Celem Fundacji jest pomoc dzieciom po ciężkich urazach mózgu, często przebywających w śpiączce. Fundacja wybudowała pierwszą w Polsce klinikę-wzorzec (na 15 łóżek) przy oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Centrum Zdrowia Dziecka – Centralnym Szpitalu Dziecięcym w Polsce, gdzie trafiają najcięższe przypadki.

Meeting.pl jest partnerem turnieju.

Formularz rejestracyjny: http://horecup.pl/rejestracja

SHARE:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Brak komentarzy

Przykro nam, w chwili obecnej nie ma możliwości dodania komentarza.

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail