Menu
Close

Rejestracja

Close

10 narzędzi, które każdy event manager powinien znać

10

08 lip 10 narzędzi, które każdy event manager powinien znać

Zaplanowanie eventu bądź konferencji to nie lada wyzwanie. Każdy event manager cierpi z powodu braku czasu, dlatego tak ważne jest odpowiednie planowanie. Z pomocą przychodzą nowe technologie. Na rynku pojawiają się coraz to nowe aplikacje wspomagające i usprawniające pracę. Przetestowaliśmy wiele z nich i wybraliśmy te, które naszym zdaniem są niezbędne. Poznaj nasz wybór.

1. PREZI

Doskonała alternatywa dla Power Pointa. Program przeznaczony głównie dla osób, które potrzebują szybko stworzyć nowoczesną prezentację multimedialną. To narzędzie pozwalające w prosty i atrakcyjny sposób połączyć grafikę, tekst, filmy oraz muzykę.
www.prezi.com

PREZI

2. CANVA

Łatwe w obsłudze i w części darmowe narzędzie webowe do tworzenia różnego rodzaju grafik, plakatów, wizytówek, a nawet prezentacji. Program oferuje tysiące zdjęć i layoutów, a także wygodne edytory tekstu.
www.canva.com

CANVA

 

3. MINDMEISTER

Aplikacja do tworzenia map myśli. Pozwala szybko i łatwo tworzyć ciekawe wizualizacje, łączyć ze sobą pojęcia i różnego rodzaju hasła.
www.mindmeister.com

MIND MASTER

 

4. PIKTOCHART

Narzędzie do tworzenia grafik online. Ciekawa alternatywa dla skomplikowanych programów graficznych. Umożliwia tworzenie ciekawych form graficznych w łatwy sposób.
www.piktochart.com

PICTOCHART

 

5. SKETCHUP

Jeden z najpopularniejszych programów do modelowania 3D. Pozwala tworzyć szybkie koncepcje, wizualizacje i modelować trójwymiarowe obiekty i wnętrza.
www.sketchup.com

SKETCHUP

 

6. TRELLO

Idealne narzędzie do organizacji pracy zespołu. W prosty sposób można zarządzać zadaniami z każdego miejsca. Znacznie upraszcza
i przyspiesza pracę.
www.trello.com

TRELLO

 

7.  NOZBE

Doskonała aplikacja do zarządzania czasem. Narzędzie do pracy zespołowej online. Pozwala na współdzielenie projektów, delegowania zadań. Podnosi poziom produktywności i znacznie skraca czas pracy.
www.nozbe.com

NOZBE

 

8.  GOTOMEETING

Łatwe w obsłudze i zarazem potężne narzędzie do prowadzenia video konferencji w jakości HD. Dostępne również na urządzeniach przenośnych. Niezbędne do prezentacji produktów i prowadzenia spotkań online w czasie rzeczywistym.
www.gotomeeting.com

GOTOMEETING

 

9. CONCEPTBOARD

Wirtualna tablica. Platforma, która ułatwia współpracę nad projektem. Pozwala na pracę w grupie, dyskusje w czasie rzeczywistym i wprowadzania zmian do projektu – pisanie, rysowanie. Posiada także możliwość załączania plików.
www.conceptboard.com

CONCEPTBOARD

 

10. MEETING.PL :)

Innowacyjna platforma zakupu usług konferencyjno-eventowych. Specjalnie zaprojektowana aplikacja pozwala organizatorom wydarzeń jednocześnie i bez omyłkowo prowadzić wiele projektów, pozwalając znacznie zaoszczędzić czas i co najważniejsze – budżet.

www.meeting.pl

meeting_pl

 

 

SHARE:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Brak komentarzy

Przykro nam, w chwili obecnej nie ma możliwości dodania komentarza.

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail