Menu
Close

Rejestracja

Close

Czterogwiazdkowy Hotel Elbląg z meeting.pl

elblag

02 lip Czterogwiazdkowy Hotel Elbląg z meeting.pl

System meeting.pl współpracuje z obiektami konferencyjnymi z całej Polski. Do tego szerokiego grona dołączył w ostatnim czasie Hotel Elbląg. Czterogwiazdkowiec stanowi idealne miejsce na konferencje i kameralne spotkania biznesowe w tej części kraju.

Usytuowany w samym sercu Starego Miasta Hotel Elbląg przyciąga kontekstem historycznym, niecodziennym klimatem oraz przyjazną atmosferą.

Obiekt znajduje się w częściowo zrekonstruowanym zespole kamienic wraz ze słynnym Domem Królów. Od 1636 roku jego kolejni właściciele posiadali przywilej goszczenia królów.. Bywali tu królowie polscy: Władysław IV Waza, August II Mocny, Stanisław Leszczyński, królowie szwedzcy: Karol Gustaw i Karol XII, car Rosji – Piotr I Wielki oraz król Prus – Fryderyk II Wielki. Elbląski czterogwiazdkowiec charakteryzuje unikatowa aranżacja wnętrz, która łączy butikową troskę o szczegóły z nowatorskimi rozwiązaniami przyjaznymi turystyce biznesowej. Niepowtarzalną stylistykę hotelu tworzy połączenie historycznych budynków z nowoczesną architekturą.

Zaplecze konferencyjne hotelu składa się z sali Gustaw, gdzie możliwa jest organizacja spotkań dla 200 osób oraz sali Karol, w której odbyć się mogą wydarzenia z udziałem 70 osób. Dzięki mobilnym ścianom sale można połączyć w jedną dużą – gotową przyjąć
do 300 uczestników konferencji.

Do dyspozycji gości hotel udostępnia 80 komfortowo wyposażonych pokoi z widokiem na rzekę Elbląg lub Stare Miasto oraz 5 luksusowych apartamentów. Oprócz klasycznych wygód, każdy pokój wyposażony jest również w miejsce do pracy. Ponadto w hotelu znajduje się restauracja Dom Królów, w której serwowane są dania w iście królewskim stylu.

 

Więcej: www.hotelelblag.eu

SHARE:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Brak komentarzy

Przykro nam, w chwili obecnej nie ma możliwości dodania komentarza.

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail