Menu
Close

Rejestracja

Close

Eventy na wodzie

eventy na wodzie

25 cze Eventy na wodzie

Niezwykle ciekawą alternatywę dla „naziemnych” eventów oferuje pływający po mazurskich jeziorach Statek „Chopin”, który przystosowany został do organizacji imprez. Konferencje na jeziorze z pewnością na długo zapadną w pamięć wszystkim uczestnikom wodnego wydarzenia. Statek „Chopin” wszedł do grona obiektów współpracujących z platformą meeting.pl.

Ekskluzywne wnętrze i mazurskie pejzaże tworzą niepowtarzalny klimat dla spotkań biznesowych, prezentacji, konferencji, szkoleń, imprez firmowych czy spotkań integracyjnych. „Chopin” to największy polski żaglowiec śródlądowy mierzący ponad 40 m długości. Rejonem jego żeglugi są Południowe Mazury – Jezioro mikołajskie, Śniardwy i Bełdany.

Statek w rejs może zabrać 70 pasażerów, natomiast cumując w porcie na podkładzie odbyć się może wydarzenie z udziałem 120 gości.

„Chopin” to połączenie tradycji żeglarskiej i komfortu XXI wieku. Statek jest zarówno klimatyzowany, dzięki czemu zapewnia komfort podczas gorących letnich dni, jak i ogrzewany, co przydaje się wiosną i jesienią. Na pokładzie statku znajduje się bogato urządzony klub
z parkietem do tańca, nagłośnieniem i eleganckim barem. Chopin oferuje również atrakcyjną ofertę gastronomiczną.

„Chopin” to jedyny w Polsce żaglowiec śródlądowy zbudowany według wzorców XIX-wiecznych brygów, pływający po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Wszystkie elementy wykonane są z tradycyjnych i oryginalnych materiałów, co stwarza wyjątkowy klimat tego obiektu.
Żaglowiec pływa w sezonie nawigacyjnym – od połowy kwietnia do połowy listopada. Rejsy mogą odbywać się o każdej porze dnia i nocy – co może stanowić dodatkową atrakcję dla uczestników konferencji.

Więcej: www.statekchopin.pl

SHARE:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Brak komentarzy

Przykro nam, w chwili obecnej nie ma możliwości dodania komentarza.

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail