Menu
Close

Rejestracja

Close

Eventy na zboczu góry

eventy na zboczu

10 cze Eventy na zboczu góry

Położony nad Wisłą w centrum Beskidu Śląskiego luksusowy hotel Mazowsze Medi Spa to idealne miejsce nie tylko na odpoczynek, ale również na wszelkiego rodzaju spotkania. Bliskość przyrody i górskie powietrze z pewnością sprzyjają skupieniu i pracy. Mazowsze Medi Spa teraz dostępny jest również dla klientów systemu meeting.pl.

Hotel został przystosowany do organizacji różnego rodzaju spotkań i konferencji, które odbywają się w kompleksowo wyposażonej bazie konferencyjnej. Na potrzeby biznesu przygotowane zostały dwie sale konferencyjne, aranżowane w zależności od potrzeb klientów, które pomieścić mogą kolejno 100 i 40 osób. Sale posiadają najwyższej jakości sprzęt konferencyjny.

Dzięki niezwykłej lokalizacji obiektu, bliskości przyrody, a także dzięki licznym zabiegom oferowanym w części SPA hotel oferuje możliwość połączenia pracy oraz relaksu, co bez wątpienia jest jednym z atutów tego miejsca. Po dniu spędzonym na konferencji uczestnicy mogą zrelaksować ciało jak i umysł.

W obiekcie znajduje się również Strefa Aqua, w skład której wchodzą m.in. kryty basen, jacuzzi wewnętrzne, jacuzzi zewnętrzne, sauny, a także grota solna i grota lodowa.

Do dyspozycji gości hotel oddaje 42 komfortowe, przestronne, stylowo urządzone pokoje zaprojektowane w eleganckim stylu. Lokalizacja na zboczu góry gwarantuje niepowtarzalne widoki.

Więcej: www.mazowszemedispa.com

SHARE:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Brak komentarzy

Przykro nam, w chwili obecnej nie ma możliwości dodania komentarza.

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail