Menu
Close

Rejestracja

Close

Hotele Diament w czołówce polskich sieci hotelarskich

hotele diament w czolowce polskich sie

07 maj Hotele Diament w czołówce polskich sieci hotelarskich

W ostatnim dniu kwietnia br. dobiegł końca, trwający od drugiej połowy 2014 roku, proces przejęcia sieci hotelarskiej Stylehotels, która tym samym zakończyła swoją działalność na rynku. Pięć nowych obiektów stało się częścią sieci Hotele Diament i przeszło proces rebrandingu, a dotychczasowi pracownicy Stylehotels automatycznie zyskali nowego pracodawcę.

Na proces rebrandingu złożyły się zmiany nazw, działania wizerunkowe, kampanie informacyjne oraz wdrożenie efektywnego systemu zarządzania i komunikacji marketingowej. Przekształcona została także struktura organizacyjna przejętych hoteli, z wykorzystaniem potencjału pracowników, którzy automatycznie zostali zatrudnieni w sieci Hotele Diament.

Dzięki zapewnieniu odpowiednich warunków całego procesu inkorporacji, w tym wykorzystaniu potencjału kapitału ludzkiego, umożliwieniu wymiany doświadczeń i przekazaniu know-how, nasza sieć, wzmocniona o 5 nowych obiektów, może jeszcze intensywniej się rozwijać w zakresie hotelarskim, jak i gastronomicznym, nie tylko na obszarze Górnego i Dolnego Śląska” – podsumowuje Rafał Bakalarski, Prezes Zarządu Hotele Diament S.A.
Dzięki połączeniu Hotele Diament zwiększyły potencjał miejsc noclegowych o blisko 40%, stając się jedną z wiodących sieci hotelarskich w Polsce. Spółka zakłada dalszą ekspansję marki, systematycznie poszukując atrakcyjnych lokalizacji oraz planując kolejne inwestycje na obszarze Górnego Śląska, jak i w innych regionach Polski.
Obiekty Spółki oferują pełną obsługę gastronomiczną, dysponują profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi i Business Centre, posiadają zaplecze rekreacyjne i odnowę biologiczną.

Więcej na: HoteleDiament.pl

SHARE:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Brak komentarzy

Przykro nam, w chwili obecnej nie ma możliwości dodania komentarza.

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail