Menu
Close

Rejestracja

Close

Biznes i profesjonalizm w centrum Warszawy

hilton-warsaw

16 kwi Biznes i profesjonalizm w centrum Warszawy

Miło nam Państwa poinformować, że liczba obiektów, współpracujących z platformą zakupu usług konferencyjno-eventowych nieustannie się zwiększa. W ostatnim czasie do systemu meeting.pl dołączył Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre.

Warszawski pięciogwiazdkowiec oferuje swoim klientom profesjonalne zaplecze konferencyjne o powierzchni 3000 m2, z salą Warsaw Hall o powierzchni 1406 m2.

W hotelu znajduje się 314 eleganckich pokoi i apartamentów, z których goście podziwiać mogą panoramę Warszawy. Wszystkie pokoje wyposażone są w najnowsze technologie, w tym Wi-Fi. Restauracja Meza oferuje dania kuchni międzynarodowej i polskiej, a Pistaccio Lobby Bar & Lounge zaprasza na klasyczne koktajle, wybór pysznych deserów oraz kanapek i burgerów, z których słynie marka Hilton. Ekskluzywne centrum odnowy biologicznej Holmes Place Premium Club dysponuje 25-metrowym basenem, bogato wyposażonym klubem fitness oraz spa z pełnym zakresem usług.

W hotelu goście spodziewać się mogą profesjonalnej atmosfery, a także użytecznej technologii, która w połączeniu z wysokiej klasy obsługą usprawni przebieg każdego spotkania. Udogodnienia, oferowane przez obiekt wraz ze specjalistyczną wiedzą jego pracowników dają gwarancje udanego spotkania.

Dużą zaletą hotelu jest również jego lokalizacja. Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od biurowców, restauracji i punktów rozrywkowych w centrum Warszawy. Bliskość Dworca Centralnego i komfortowy dojazd na lotnisko to jego dodatkowe atuty.

Więcej na: www.placeshilton.com/warsaw

SHARE:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Brak komentarzy

Przykro nam, w chwili obecnej nie ma możliwości dodania komentarza.

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail