Menu
Close

Rejestracja

Close

Wiosenne testowanie z meeting.pl

-A521BC38133EF855777AF0CB9359DAF29FB05ABE247CFA378D-pimgpsh_fullsize_distr

13 kwi Wiosenne testowanie z meeting.pl

Fakt, że innowacyjne rozwiązania technologiczne zdobywają coraz śmielej nie tylko rynek, ale i serca eventowców, nikogo już chyba dzisiaj nie dziwi. Technologia ułatwia wiele procesów biznesowych. Usprawnia pracę, otwiera nowe perspektywy, przychodzi z pomocą w najtrudniejszych chwilach.

Udogodnienia, jakie oferuje organizatorom wydarzeń narzędzie meeting.pl, doceni każdy event manager i korporacyjny organizator, który choć raz miał do czynienia z natłokiem spływających niekompletnych ofert. Specjalnie zaprojektowana aplikacja daje możliwość jednoczesnego i bez omyłkowego prowadzenia wielu projektów, pozwalając znacznie zaoszczędzić czas, i co najważniejsze – budżet.

Na wiosnę organizatorzy będą mieli możliwość bezpłatnego przetestowania narzędzia.  Każdy, kto do końca maja zarejestruje się w systemie meeting.pl otrzyma bezpłatnie półroczny pakiet Premium o wartości 1200 zł. Podczas pierwszej rejestracji należy wybrać konto Standard. Administrator automatycznie przypisze półroczne konto Premium do każdej nowej osoby zarejestrowanej w kwietniu 2015.

SHARE:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Brak komentarzy

Przykro nam, w chwili obecnej nie ma możliwości dodania komentarza.

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail