Menu
Close

Rejestracja

Close

Gdzie zorganizować niewielkie szkolenie?

energetyk_ustka_bannerek-848x200

05 mar Gdzie zorganizować niewielkie szkolenie?

Przygotowując szkolenie dla niewielkiej, ale wymagające grupy np. pracowników firmy, musimy mieć na uwadze różne czynniki, takie jak: lokalizacja, wyposażenie sal oraz atrakcyjna cena. W bazie meeting.pl pojawiły się właśnie kolejne dwa obiekty, które mogą ułatwić podjęcie ostatecznej decyzji.

Ośrodek Wypoczynkowy Energetyk – Ustka to najnowszy tego typu obiekt w bazie meeting.pl. Położony jest w samym centrum polskiego wybrzeża, zaledwie 5 minut spacerem od Bałtyku. Posiada 29 pokojów oraz 11 komfortowo urządzonych, dwupoziomowych domków. W części konferencyjnej znajdują się dwie sale o łącznej powierzchni ponad 130m². W ich standardowym wyposażeniu znajdują się: projektor multimedialny, rzutnik pisma, system nagłośnienia, ekrany, TV, DVD, flipchart oraz tablice. W obu salach dostępny jest również internet.

Ocena meeting.pl
Perspektywa zorganizowania spotkania nad samym morzem chyba dla każdego jest kusząca. Ośrodek Energetyk – Ustka przekonuje nas przede wszystkim atrakcyjnymi cenami. Dodatkowym plusem jest lokalizacja, która daje organizatorom wiele możliwości przy planowaniu dodatkowych aktywności dla uczestników.

Więcej na: energetyk-ustka.pl

Pensjonat Kazimierski znajduje się w jednym z najpiękniejszych, najbardziej urokliwych miast w Polsce – Kazimierzu Dolnym. Budynek pensjonatu harmonijnie wpisuje się w historyczny klimat miasta. Dla gości przygotowanych jest 24 klimatyzowanych pokojów z bezprzewodowym internetem. Organizując tu spotkanie mamy do wyboru jedną z dwóch sal konferencyjnych, które mogą pomieścić odpowiednio 98 i 56 osób. W pensjonacie znajduje się również restauracja i winiarnia.

Ocena meeting.pl
Biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z pensjonatem a nie hotelem, zyskuje on duży plus ze względu na wyposażenie konferencyjne. Ciekawą propozycją właścicieli jest również winiarnia, która może być dodatkową, wieczorną atrakcją dla uczestników spotkania.

Więcej na: pensjonatkazimierski.eu

SHARE:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Brak komentarzy

Przykro nam, w chwili obecnej nie ma możliwości dodania komentarza.

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail