Menu
Close

Rejestracja

Close

Konferencje na Mazurach w Hotelu Manor

manor_house_bannerek

18 lut Konferencje na Mazurach w Hotelu Manor

Do meeting.pl przyłączają się obiekty konferencyjne z całej Polski. Tym razem do współpracy z meeting.pl przekonał się ogromny kompleks hotelowy położony tuż nad jeziorem Żbik, w sercu Warmii i Mazur.

Organizacja konferencji w otoczeniu lasów i jezior wydaje się idealnym pomysłem, zwłaszcza jeśli można zaplanować ją w doskonale wyposażonym obiekcie. Hotel Manor w Olsztynie dysponuje aż 10 salami szkoleniowo – konferencyjnymi i efektowną oranżerią, które łącznie mogą pomieścić 1000 osób. Sale wyposażone są w rzutniki cyfrowe, systemy nagłośnieniowe, stałe i mobilne ekrany do rzutników, a także flipcharty i tablice. Do dyspozycji gości jest 300 miejsc noclegowych w pokojach typu standard, superior oraz w apartamentach. Obiekt jest idealnym miejscem na zorganizowanie kameralnego spotkania biznesowego jak i dużego sympozjum lub konferencji.

Ocena meeting.pl
Wydawać by się mogło, że tak dużemu kompleksowi hotelowemu jakim jest Hotel Manor brakuje uroku, ale nic bardziej mylnego, gdyż jego położenie w malowniczej okolicy zapewnia gościom sielankowy krajobraz i spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Bliskość ośrodka agroturystycznego daje możliwość zaplanowania wielu dodatkowych atrakcji dla uczestników wydarzenia.

Więcej na: www.manorhotel.pl

SHARE:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Brak komentarzy

Przykro nam, w chwili obecnej nie ma możliwości dodania komentarza.

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail