Menu
Close

Rejestracja

Close

Hotele dla ceniących bliskość miasta

otomin_poniatowski_848_200

09 sty Hotele dla ceniących bliskość miasta

Czasem najważniejszym kryterium przy wyborze miejsca na event jest bliskość większego miasta. W związku z tym przedstawiamy dwa obiekty, na które warto zwrócić uwagę, gdy poszukujecie miejsca w okolicach Gdańska lub Warszawy.

Jedynie 14 km dzieli Hotel Otomin od centrum Gdańska. Niewielka odległość od miasta połączona z sąsiedztwem bajecznego Jeziora Otomińskiego sprawia, że jest on doskonałą bazą wypadową. Kameralny i funkcjonalnie urządzony obiekt szczyci się miłą obsługą
i oryginalną kuchnią. Dysponuje 95 miejscami noclegowymi rozmieszczonymi w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych.
W ofercie „Dla Biznesu” znajdują się 4 sale, które mogą pomieścić, w zależności od ustawienia do 130 osób. Dodatkową atrakcją dla organizatorów spotkań i konferencji jest możliwość zamówienia oryginalnych upominków – staropolskich koszy, wypełnionych tradycyjnie wędzonymi mięsami.

Ocena meeting.pl:
Polecamy szczególnie na krótkie wyjazdy, kiedy odległości odgrywają ważną rolę. Transport z lotniska trwa nieco ponad 15 minut.
Więcej na: hotelotomin.pl

W okolicach Warszawy, zaledwie 10 km od międzynarodowego portu lotniczego Warszawa – Okęcie znajduje się Hotel Książę Poniatowski. Utrzymany w eleganckim stylu kompleks niedawno obchodził swoje 20 lecie istnienia. Goście mają do dyspozycji 40 miejsc noclegowych i trzy profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, wszystkie z dostępem do dziennego światła i z bezprzewodowym internetem.

Ocena meeting.pl:
Sprawdzi się przy okazji wydarzeń wymagających naprawdę wytwornej atmosfery.
Więcej na: hotelponiatowski.pl

SHARE:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Brak komentarzy

Przykro nam, w chwili obecnej nie ma możliwości dodania komentarza.

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail