Menu
Close

Rejestracja

Close

Hotel Zimnik i Zimnik Luksus Natury w systemie meeting.pl

hotel_zimnik_848_200

15 gru Hotel Zimnik i Zimnik Luksus Natury w systemie meeting.pl

Hotel Zimnik do tej pory rozpoznawalny był jako oaza luksusu, ale od sierpnia 2012 luksus ten odczuwalny jest podwójnie.
Wszystko za sprawą rozbudowy kompleksu i otwarcia Hotelu Zimnik Luksus Natury.

W magicznym otoczeniu Beskidu Śląskiego i Kotliny Żywieckiej powstał kompleks słynący ze swojej bogatej oferty rekreacyjnej
i profesjonalnego zaplecza dla organizatorów szkoleń lub konferencji. Decydując się na to miejsce będziecie mieć do dyspozycji cztery klimatyzowane sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt w tym rzutnik pisma, ekran, profesjonalne nagłośnienie, bezprzewodowe mikrofony, rzutnik multimedialny oraz DVD. Oba hotele łącznie dysponują 55 pokojami typu standard i komfort, które mogą pomieścić nawet 150 gości. Atutem jest należące do obiektów ekskluzywne SPA specjalizujące się w zabiegach detoksykujących, pielęgnacyjnych i antystresowych.

Ocena meeting.pl:
Hotel Zimnik przekonał nas swoją ofertą rekreacyjną: basen, sauna sucha i fińska, jacuzzi, boisko do siatkówki, nordic walking
i wycieczki e-rowerowe to tylko nieliczne z oferowanych w nim atrakcji, jednym słowem idealne miejsce na aktywną integrację.
Więcej na: zimnik.com.pl

SHARE:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Tags:
,
Brak komentarzy

Przykro nam, w chwili obecnej nie ma możliwości dodania komentarza.

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail